Профіль KÖMMERLING

KÖMMERLING – це компанія з більш ніж 120-річною історією, яка не зупиняється на досягнутому і продовжує розширювати свої позиції провідного виробника систем ПВХ-профілів. Широкий спектр віконних та дверних систем - забезпечує основу для творчих рішень, спеціально призначених для задоволення індивідуальних потреб. KÖMMERLING — досконалість вікон, підтверджена часом!

Переваги профілю

Kommerling 88 Reloaded MD

7-ти камерний профіль

Фурнітура

Фурнітура activPilot має свою відмітну систему замикання, яка базується на унікальних протизламних штифтах (запірних цапфах) у формі восьмигранних грибків. Такі грибки легко зчіплюються як зі стандартними зачепами, так із посиленими протизламними, а також регулюють притискання стулки до рами. У своїй стандартній комплектації фурнітура вже містить 2 протизламних зачепи.
Краща українська фурнітура європейської якості.
Надійність і функціональність фурнітури добре поєднується з ціновою привабливістю систем економ класу.
Якість фурнітури KOMFORT LINE K-3 підтверджена випробуваннями в незалежній лабораторії міжнародного інституту сертифікації IFT Rosenheim (Німеччина).
Завдяки зручному розташуванню ручки у нижній горизонтальній частині віконної стулки та механізму закривання/відкривання «без зусиль», вікна легко відкривати, закривати і переводити у режим провітрювання однією рукою. Це, зокрема, стане у пригоді для будівель з високими стелями або де доступ до вікна ускладнений предметами інтер'єру: робочі поверхні кухні, письмові столи у кабінетах, сходові марші та майданчики тощо.
Повністю прихована поворотно-відкидна фурнітура для вікон з елегантним дизайном. Жодних завіс та декоративних накладок, що порушують вид вікна та заважають при митті. Завдяки прихованим завісам підвищується теплоізоляція вікна, тому що не утворюються “містки холоду”.
Сьогодні activPilot Comfort стала першою фурнітурою, якій вдалося відтворити повноцінне природне провітрювання приміщення незалежно від пори року та єдина фурнітура, яка гарантує підвищений захист від злому, як в закритому стані, так і в режимі паралельного провітрювання. Представлена у нас у двох моделях: activPilot Comfort PADK ( фурнітура поєднує в собі 4 положення вікна) та activPilot Comfort PADM ( фурнітура, обладнана електроприводом, сенсорною панеллю і пультом дистанційного керування; легко інтегрується в систему розумного будинку).
Унікальна віконна система, яка дає можливість поєднати в собі механічну зламостійкість та магнітні датчики контролю за станом вікна. Датчики контролюють поточне положення стулки і попереджають спроби несанкціонованого доступу: при цих діях система подає сигнал тривоги на пульт охорони.
Дверна система, яка поєднує в собі міць та надійність механіки зі зручністю та функціональністю передових електронних технологій. Тільки від Вашого бажання залежить, як саме Ваші двері будуть відчинятись: за допомогою біометричного сканера чи за допомогою смартфону через Bluetooth, а може, за допомогою кодової панелі чи звичайного пульту. Вибір за Вами! Двері зачиняються просто, надійно, швидко.

Контакти

Дніпро

ТOВ «Вінтера Трейд» вул. Верстова, 36б
+38 (099) 777 12 92
+38 (063) 777 12 92
+38 (068) 777 12 92

Завод Дніпра обслуговує області:
Січеславська, Кіровоградська, Черкаська, Київська, Полтавська, Харківська, Донецька, Луганська, Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернігівська.

Ukrainian
  • Russian
  • English
  • Ukrainian