Дивитися каталог

Вся продукція компанії Wintera виготовляється на новому високотехнологічному обладнанні, зробленому європейськими концернами (Німеччина, Італія, Словаччина).
Виробнича потужність нашого обладнання - 950 вікон в день в Дніпропетровську, і 500 вікон в день в Луцьку; в компанії працює більше 200 співробітників, щоб кожен наш клієнт зміг отримати своє вікно вчасно.

Переваги нашої продукції

1
Асортимент
Продукція представлена ​​в різних цінових сегментах-преміум, класік, економ. Асортимент комплектуючих дозволяє виготовити конструкції різноманітної цінової категорії.
2
Індивідуальність
Виготовлення нестандартних конструкцій будь-якої складності і комплектації: арок, трапецій, трикутників, багатокутників. Декорування конструкцій, використання кольорових профілів (ламінування плівкою і фірмове ламінування в масі), декоративного скла різних відтінків.
3
Якість
Робота тільки з перевіреними постачальниками матеріалів, комплектація виробів якісної німецької фурнітури.
4
Сертифікація
Вся продукція компанії, так само як і всі добірні елементи до продукції пройшли сертифікацію і відповідають не тільки нормам ДСТУ, а й нормам Європейських стандартів, які пред'являються до світлопрозорих огороджувальних конструкцій.
5
Технологічність
Продукція виготовляється на новому високотехнологічному обладнанні. Кожна профільна система виготовляється на окремій лінії.
6
Точність
Наявність відділу дозволяє втілити в життя найсміливіші і найвибагливіші проекти зі скла. Автопарк компанії включає спеціальний транспорт для перевезення віконних конструкцій. Команда наших фахівців з логістики забезпечує своєчасну доставку.

Відео про компанію

Контакти

Дніпро

ТOВ «Вінтера Трейд» вул. Верстова, 36б
+38 (099) 777 12 92
+38 (063) 777 12 92
+38 (068) 777 12 92
Завод Дніпра обслуговує області:
Січеславська, Кіровоградська, Черкаська, Київська, Полтавська, Харківська, Донецька, Луганська, Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернігівська.

Луцьк

ТOВ «Інтегра Вест» вул. Конякіна, 16а
+380 (050) 438 11 61
Завод Луцька обслуговує області:
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька.

Ukrainian
  • Russian
  • English
  • Ukrainian