Профіль KBE

Профільна система однією з перших увійшла на український ринок і сьогодні впевнено утримує позиції лідера. Якість профільної системи підтверджена не тільки сертифікатами, а й роками використання готових виробів.

Переваги профілю

Фурнітура

На крок попереду конкурентів! Це німецька противовзломна фурнітура преміум класу. У своїй базовій комплектації об'єднує багато інноваційних практичних рішень, які в майбутньому будуть стандартом і для інших фурнітур. Основними відмінностями WINKHAUS це простота регулювання стулки на притиск, яке може зробити сам клієнт без допомоги фахівців.
Краща українська фурнітура європейської якості. Надійність і функціональність фурнітури добре поєднується з ціновою привабливістю систем економ класу. Якість фурнітури KOMFORT LINE K-3 підтверджена випробуваннями в незалежній лабораторії міжнародного інституту сертифікації IFT Rosenheim (Німеччина).
Унікальна фурнітура, яка пристосована лише для профілю Schuco. виготовленна зі спеціального вуглепластику, фурнітура не піддається корозії. М'яка и тиха робота фурнітури робить її використання комфортним. Schuco VarioTec має благородний чорний колір, и саме тому не вимагає додаткового декору на відкритих частинах фурнітури. Основною перевагою Schuco VarioTec є наявність системи з прихованими завісамі.

Дніпро

ТOВ «Вінтера Трейд» вул. Верстова, 36б
+38 (099) 777 12 92
+38 (063) 777 12 92
+38 (068) 777 12 92

Завод Дніпра обслуговує області:
Січеславська, Кіровоградська, Черкаська, Київська, Полтавська, Харківська, Донецька, Луганська, Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернігівська.
Ukrainian
  • Russian
  • English
  • Ukrainian