PremiDoor 76. Підйомно-розсувна система. Насолоджуйтесь більшою свободою!

Представляємо новітнє архітектурне рішення в лінійці віконних систем Kömmerling 76 мм —преміальні підйомно-розсувні системи PremiDoor. Де б Ви не жили — у місті чи на природі, куди б не виходили Ваші вікна — на квітучий сад або динамічний мегаполіс — подаруйте собі більше простору з новими розсувними системами PremiDoor 76. Більше немає бар'єрів: Ваш будинок і навколишнє середовище відтепер стане єдиним цілим. Виберіть більше свободи!

Переваги

PremiDoor 76

Фурнітура

Фурнітура activPilot має свою відмітну систему замикання, яка базується на унікальних протизламних штифтах (запірних цапфах) у формі восьмигранних грибків. Такі грибки легко зчіплюються як зі стандартними зачепами, так із посиленими протизламними, а також регулюють притискання стулки до рами. У своїй стандартній комплектації фурнітура вже містить 2 протизламних зачепи.
Краща українська фурнітура європейської якості.
Надійність і функціональність фурнітури добре поєднується з ціновою привабливістю систем економ класу.
Якість фурнітури KOMFORT LINE K-3 підтверджена випробуваннями в незалежній лабораторії міжнародного інституту сертифікації IFT Rosenheim (Німеччина).
Завдяки зручному розташуванню ручки у нижній горизонтальній частині віконної стулки та механізму закривання/відкривання «без зусиль», вікна легко відкривати, закривати і переводити у режим провітрювання однією рукою. Це, зокрема, стане у пригоді для будівель з високими стелями або де доступ до вікна ускладнений предметами інтер'єру: робочі поверхні кухні, письмові столи у кабінетах, сходові марші та майданчики тощо.
Повністю прихована поворотно-відкидна фурнітура для вікон з елегантним дизайном. Жодних завіс та декоративних накладок, що порушують вид вікна та заважають при митті. Завдяки прихованим завісам підвищується теплоізоляція вікна, тому що не утворюються “містки холоду”.
Сьогодні activPilot Comfort стала першою фурнітурою, якій вдалося відтворити повноцінне природне провітрювання приміщення незалежно від пори року та єдина фурнітура, яка гарантує підвищений захист від злому, як в закритому стані, так і в режимі паралельного провітрювання. Представлена у нас у двох моделях: activPilot Comfort PADK ( фурнітура поєднує в собі 4 положення вікна) та activPilot Comfort PADM ( фурнітура, обладнана електроприводом, сенсорною панеллю і пультом дистанційного керування; легко інтегрується в систему розумного будинку).
Унікальна віконна система, яка дає можливість поєднати в собі механічну зламостійкість та магнітні датчики контролю за станом вікна. Датчики контролюють поточне положення стулки і попереджають спроби несанкціонованого доступу: при цих діях система подає сигнал тривоги на пульт охорони.
Дверна система, яка поєднує в собі міць та надійність механіки зі зручністю та функціональністю передових електронних технологій. Тільки від Вашого бажання залежить, як саме Ваші двері будуть відчинятись: за допомогою біометричного сканера чи за допомогою смартфону через Bluetooth, а може, за допомогою кодової панелі чи звичайного пульту. Вибір за Вами! Двері зачиняються просто, надійно, швидко.

Контакти

Луцьк

ТOВ «Интегра Вест» ул. Конякина, 16а
+380 (050) 438 11 61

Завод Луцька обслуговує області:
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька.

Ukrainian
  • Russian
  • English
  • Ukrainian